Pyrus Projesi
Pyrus Projesi etkinliği süresince Dünya gezegenindeki yıkılmış Strata Relay‘i yeniden inşaat etmek için Steel Meridian’a yardım edin.
Could not load image
Kayıp Relay’ı yeniden inşa etmek için aşağıdaki görevleri tamamlayın ve gerekli kaynakları Strata Relay‘a giderek bağışlayın. Gereken talimatlar Cressa Tal ile oyuna giriş yaptığınızda gelen kutunuza iletilecek.

Görev içeriği

Aşama 1
Aşama 2
Aşama 3
Aşama 4

3 tane Grustrag Üçlüsü‘nü yen

  Dünya, Merkür ve Satürn gezegenlerinden herhangi bir göreve girerek Grustrag Üçlüsü‘nü yenin. 3 kere yaptıktan sonra Grustrag Üçlüsü’nü yen aşaması tamamlanacaktır.
  Ceres(Lex), Sedna(Adaro), Satürn(Cassini) görevlerden herhangi birine girerek, 1-5dk arasında Grustrag Üçlüsü saptanmasını bekleyin. Grustrag Üçlüsü saptandığında Cressa Ta’den bir mesaj alacaksınız. Mini haritada gözüken sarı ikonlu Grustrag Üçlüsü’nü öldürerek görevi tamamlayın.

30 tane Pyrus Özü bağışla

  Dünya, Merkür, Satürn ve Ceres gezegenlerinde herhangi bir göreve girerek Essence taşıyıcısı saptandığında Cressa Ta’den bir mesaj alacaksınız. Haritada yerini gösteren özel bir simge ile belirecektir. Taşıyıcıyı öldürüp Pyrus Özü kazanıyorsunuz.

Günlük Simaris Sentez Görevini tamamla

Günlük Sentez Görevi Nereden Alınır?
  Navigasyon’dan herhangi bir Relaya gidin. (Örn: Satürn-Relay)
  Esc - Hızlı Gezinme - Cephalon Simaris
  Simaris’in yanına giderek Herhangi bir hedef var mı? seçilir
  Sentezlemesi gereken hedefi ve ödülleri size sunar, Bu sentezi uygulayacağım diyerek görevi alabilir veya Bu görevi şu an alamam diyerek daha sonra sentezlemek için Simaris’e uğrayabilirsiniz.

5 tane Relay Sütun Malzemesi bağışla

  Cressa Tal ile gelen kutunuza iletilen Relay Sütun Bileşeni kalıbını atölyenizde inşa edin. Trembaba Cevheri bileşeni Dünya, Merkür, Ceres ve Satürn gezegenlerinden herhangi bir göreve girerek elde ediliyor.
  Tavsiye Görev: Satürn - (Helene, Titan)
Aşamaları tamamladıktan sonra Strata Relay‘a giderek inşaata katkıda bulunun. Yardımlarınız için aşağıdaki ödülleri alıyorsunuz.
  Zylok
  Tabanca Riven
  Ember Gemi Dekorasyonu
Katkıda bulunma yapıp Strata Relayı terk ettiğinizde Cressa Tal uyarı yaparak Sargas Ruk ile birlikte orduları Strata Relayı işgal ettiğine dair bir mesaj yolluyor. Sargas Ruk ile birlikte orduların yenerek Strata Relayı kurtarıyorsunuz. 2.yardımınız için aşağıdaki ödülü alıyorsunuz.
  Liset Athari Derisi
Last modified 1yr ago
Copy link